producent

Wiaty śmietnikowe - altana śmietnikowa

Troska o ekologię wyraża się w wielu codziennych działaniach. Jednym z nich jest segregacja odpadów, a co za tym idzie – ustawiania na osiedlach kolorów pojemników służących do segregacji śmieci. To z kolei generuje wyzwanie dla administratorów i zarządców budynków. Czemu? W ramach zapewnienia estetyki i bezpieczeństwa pomogą właśnie wiaty śmietnikowe i altany śmietnikowe, które umożliwią zamaskowanie kontenerów czy pojemników na opady.

Wiaty śmietnikowe na wymiar – szybka realizacja i montaż!

Co nas wyróżnia? Dlaczego my? Producent wiat

Jesteśmy bezpośrednim producentem, a to generuje dalsze korzyści:

Dobre ceny

Nie przepłacasz za zamawiane wiaty - nie musisz obawiać się dodatkowej marży

Technologie

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam oferować rozwiązania wysokiej klasy

Nowoczesność

Śledzimy nowe rozwiązania i implementujemy je na rodzimym gruncie

Kadra

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i spawaczy

Dokładność

Przykładamy wagę do detali, bo to one decydują o finalnej jakości wiaty

Certyfikowane materiały

Bazujemy na certyfikowanych materiałach - to one stanowią fundament trwałości naszych wiat

Bezpieczeństwo

Przykładamy wagę do bezpieczeństwa wszystkich wytwarzanych produktów - w tym wiat

Jakość i wytrzymałość

Nad wytrzymałością naszych wiat czuwa Zakładowa Kontrola Produkcji

Montaż

Zapewniamy także usługi montażu i usługi dodatkowe (wylewki betonowe itp.)

Terminowość

Dostarczamy produkty w umówionych terminach

produkcja na wymiar

Producent wiat i altan śmietnikowych

Specyfikacja i materiały wiat śmietnikowych

Docelowe miejsce, w którym znajdzie się altana śmietnikowa implikuje niejako rodzaj obudowy.

Firma “Gabloty Krajowe” jako doświadczony producent oferuje szereg zróżnicowanych materiałów i sposobów wykonania.

Możesz wybierać spośród takich wariantów jak np.:

  • panele z blachy powlekanej,
  • standardowe konstrukcje stalowe,
  • blacha trapezowa,
  • elementy drewniane,
  • stal z siatką cięto ciągnioną.

Co do zasady – oferowane przez nas altany śmietnikowe to przykłady konstrukcji, które całościowo są wykonane z certyfikowanej stali.

Dla uatrakcyjnienia oferowanych wariantów “Gabloty Krajowe” oferuje możliwość wmontowania paneli, w wyniku czego powstaną estetyczne pergole śmietnikowe.

Wiata śmietnikowa z certyfikowanych materiałów

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach.

Ekspansja rozwiązań oferowanych przez producenta “Gabloty Krajowe” w różne rejony Polski oraz napływające pozytywne rekomendacje to najlepszy dowód świadczący o jakości oferowanych wiat śmietnikowych. Każda altana jest zabezpieczona przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych – z założenia takie wiaty śmietnikowe będą podlegać stałej ekspozycji na śnieg, deszcz czy wysokie temperatury. Opracowane patenty i technologie sprawiają, że altany będą przez długie lata służyć mieszkańcom i poprawiać estetykę. W praktyce oznacza to pokrycie ścian wiat blachą ocynkowaną, którą dodatkowo zabezpiecza warstwa antykorozyjna. To jednak nie wszystko – zadaszenie altan wykonywane jest z blachy trapezowej, która uprzednio została ocynkowana i zabezpieczona przed pojawianiem się korozji.

Dopasuj kolor wiaty
do otoczenia

Zamów wiaty w dowolnym kolorze

Każda z wymienionych wyżej propozycji może być dowolnie modyfikowana i podlegać personalizacji. Malowanie proszkowe w kolorze z palety RAL to szansa na wkomponowanie wiaty w przestrzeń osiedla.

Altana śmietnikowa może być dostosowana nie tylko wizualnie, ale i pod kątem powierzchni oraz układu. Nasza firma jako bezpośredni producent takich rozwiązań może urzeczywistnić założenia projektu, który został przygotowany w oparciu o dostępną przestrzeń.

Estetyczne wiaty śmietnikowe

Ustawienie kontenerów czy pojemników na odpady przed blokiem nie wpływa pozytywnie na atrakcyjność tej wspólnej przestrzeni. Odpowiednio zaprojektowana wiata śmietnikowa pomoże zamaskować miejsce przeznaczone do segregacji śmieci. To jednak nie wszystko – wybór materiałów i kolorów zbliżonych do tych, które już panują na osiedlu pomoże we wkomponowaniu wiaty śmietnikowej do kolorystyki bloku i otoczenia.

Względy estetyczne to jednak nie wszystko – altana zapobiega tworzeniu się bałaganu, który może powstawać w przypadku przepełnionych pojemników. Zamykane altany zapewniają także bezpieczeństwo przed nieproszonymi gośćmi, dzikimi zwierzętami oraz przejawami wandalizmu.

To wszystko powoduje, że wiaty śmietnikowe stają się integralnym elementem wyposażenia każdego osiedla.

Gdzie montujemy wiaty śmietnikowe i altany na śmieci

Osiedla mieszkaniowe to podstawowa przestrzeń, w której pojawiają się altany śmietnikowe, jednak nie jedyna

O ile napływ ludności do miast sprzyja coraz powszechniejszemu pojawianiu się wiat, dodatkowymi przyczynami są także powstające tam biznesy. Mowa o gastronomii, handlu i usługach – każde przedsiębiorstwo generuje odpady w większym lub mniejszym natężeniu. Regulacje prawne wymuszają segregację śmieci, a co za tym idzie – wyposażenie się w dedykowane pojemniki. Wiaty pozwolą skutecznie zabezpieczyć i zamaskować miejsce na składowanie odpadów.

Dzięki naszej firmie możesz sięgnąć dokładnie po takie rozwiązania, jakich potrzebujesz i dostosować powierzchnię altany śmietnikowej do Twoich oczekiwań i dostępnej powierzchni.

Jako czołowy dostawca wiat na śmieci nasza przy produkcji altan uwzględnia obowiązujące normy prawne. Co więcej – każda konstrukcja przewiduje bezpieczne poruszanie się użytkowników oraz wygodne przejścia, które ułatwią pracownikom służb miejskich na opróżnianie kontenerów.

Dla Twojej wygody wiata może być dostarczona i zamontowana przez wyspecjalizowanych pracowników firmy.