Wiaty dla palaczy - producent

Wiaty dla palących na wymiar – szybka realizacja i montaż!

producent

Wiaty dla palaczy - zewnętrzne i wewnętrzne

Producent

Zamawiaj bez pośredników!

Rzetelność

Zakładowa Kontrola Produkcji

Wiaty dla palaczy - oferta

Wiaty dla palących sprawdzają się głównie w miejscu pracy, gdzie punktem spornym może być wspólne dzielenie przestrzeni w czasie przerw przez palaczy oraz osoby niepalące. Inwestycja w taką wiatę pozwoli uniknąć niedogodności i będzie stanowiła jeden ze środków zapewniających harmonię między osobami palącymi, a tymi, które stronię od tej używki.

Aby wiata dla palaczy mogła spełnić swoje zadanie, czyli ochronę reszty otoczenia przed dymem papierosowym, musi być wykonana przy zachowaniu najwyższych standardów i przez wykwalifikowanych specjalistów. Nad zapewnieniem pożądanego efektu czuwa Zakład Kontroli Produkcji, który weryfikuje proces produkcyjny wiat dla palących – wszystko po to, aby zapewnić skuteczne rozwiązania.

 • blank

  Wiata dla palących Łukasz

  Wiata dla palących Łukasz wykonana jest z profili stalowych zamkniętych ,przeszklona szybą hartowaną 6mm. Dach pokryty jest poliwęglanem komorowym przyciemnianym 6mm. Ławki wykonane są z drewna sosnowego impregnowanego. Wejście do wiaty jest szerokości 130 cm. Malowane na jeden z czterech kolorów z palety RAL.

  Czytaj dalej
 • blank

  Wiata dla palących Karol

  Wiata dla palących Karol wykonana jest z profili stalowych zamkniętych ,przeszklona szybą hartowaną 6mm. Dach pokryty jest poliwęglanem komorowym przyciemnianym 6mm. Siedzisko na całej długości wiaty z drewna lakierowanego

  Czytaj dalej
 • blank

  Wiata dla palących Jacek

  Wiata dla palących Jacek wykonana jest z profili stalowych zamkniętych ,przeszklona szybą hartowaną 6mm. Dach pokryty jest poliwęglanem komorowym przyciemnianym 6mm. Ławki wykonane są z drewna sosnowego impregnowanego. Wejście do wiaty jest szerokości 130 cm. Malowane na jeden z czterech kolorów z palety RAL.

  Czytaj dalej
 • Co nas wyróżnia? Dlaczego my? Producent wiat

  Jesteśmy bezpośrednim producentem, a to generuje dalsze korzyści:

  Dobre ceny

  Nie przepłacasz za zamawiane wiaty - nie musisz obawiać się dodatkowej marży

  Technologie

  Nowoczesny park maszynowy pozwala nam oferować rozwiązania wysokiej klasy

  Nowoczesność

  Śledzimy nowe rozwiązania i implementujemy je na rodzimym gruncie

  Kadra

  Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i spawaczy

  Dokładność

  Przykładamy wagę do detali, bo to one decydują o finalnej jakości wiaty

  Certyfikowane materiały

  Bazujemy na certyfikowanych materiałach - to one stanowią fundament trwałości naszych wiat

  Bezpieczeństwo

  Przykładamy wagę do bezpieczeństwa wszystkich wytwarzanych produktów - w tym wiat

  Jakość i wytrzymałość

  Nad wytrzymałością naszych wiat czuwa Zakładowa Kontrola Produkcji

  Montaż

  Zapewniamy także usługi montażu i usługi dodatkowe (wylewki betonowe itp.)

  Terminowość

  Dostarczamy produkty w umówionych terminach

  produkcja na wymiar

  Producent wiat i altan śmietnikowych

  Specyfikacja i materiały wiat śmietnikowych

  Szkielet tej wiaty jest wykonany z wysokiej jakości stali, a następnie pokryty powłoką antykorozyjną. To jeden z wymogów regulowanych prawnie, które odpowiada za urzeczywistnienie standardów bezpieczeństwa.

  Złącza konstrukcji również podlegają sprawdzeniu pod kątem nie tylko jakości, ale i zgodności z opracowanym projektem.

  Wiata dla palaczy w dowolnym wymiarze

  Jesteśmy bezpośrednim producentem opisywanych rozwiązań, co przekłada się na możliwości personalizowania wiat dla palących. Z powodzeniem można tu znaleźć zarówno wiaty o dużej powierzchni, które znajdą zastosowanie w przypadku liczebnych zespołów, jak i mniejsze, dostosowane do potrzeb organizacji.

  Dopasuj kolor wiaty
  do otoczenia

  Zamów wiaty w dowolnym kolorze

  Przy finalizowaniu zamówienia możesz wybrać jaki kolor wiaty będzie najlepiej wpisywać się w klimat przestrzeni wokół firmy. Do dyspozycji masz takie kolory jak:

  • czerwony,
  • żółty,
  • niebieski,
  • szary

  Dopasowanie kolorystyczne do pozostałego otoczenia firmy pomoże także w budowaniu spójnego wizerunku i poprawi estetykę otoczenia wokół przedsiębiorstwa.

  Warianty wiat dla palaczy

  Nasza firma oferuje kilka modeli wiat dla palących, które można dodatkowo spersonalizować do własnych potrzeb. Jeśli ta różnorodność powoduje trudności w podjęciu decyzji – zespół doświadczonych doradców z pewnością pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie. Krótka analiza potrzeb podczas rozmowy z przedstawicielem naszej firmy pozwoli znaleźć rozwiązanie szyte na miarę.

  Zainwestuj w komfort palących pracowników

  Nawet wiata dla palaczy o niedużej przestrzeni wprowadzi pozytywne zmiany. Palacze zyskają bowiem dedykowaną przestrzeń do nieskrępowanego palenia, a osoby stroniące do papierosów będą odizolowane od źródła dymu.

  Wiata dla palących to także zabezpieczenie pracowników przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz, takich jak np. deszcz, śnieg czy wiatr.

  Wiatę możesz także wyposażyć w wygodne plastikowe siedziska.

  Palarnia zewnętrzna to także inwestycja w porządek w miejscu pracy

  Jeśli borykasz się z problemem pozostawionych niedopałków papierosowych na terenie organizacji – zakup takiej wiaty dla palących pomoże wyeliminować tę sytuację. Jednoznaczne wyznaczenie miejsc przeznaczonych do palenia będzie stanowiło pierwszy krok ku wyeliminowaniu porozrzucanych niedopałków, popiołu czy zapałek.

  Wiaty dla palących w służbie zdrowych relacji w pracy

  Wiaty dla palaczy to rozwiązanie, które pod wieloma kątami jest potrzebne w miejscu pracy. Odnosząc się do kwestii formalnych – pracodawca zgodnie z zapisami zawartymi w kodeksie pracy jest zobowiązany do tego, aby zapewnić swojemu personelowi jak najmniej szkodliwe warunki do wykonywania obowiązków.

  To tłumaczy, dlaczego postawienie wyraźnej granicy między obszarem, w którym można palić jest konieczne. Obecna technologia pozwala bez problemu na zagospodarowanie takiej przestrzeni.

   

  To rozwiązanie ogranicza także ewentualne konflikty – osoby niepalące nie muszą wdychać dymu papierosowego, a palacze zyskują miejsce, w której mogą bez obaw spędzić przerwę na papierosa.